Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
3 edycja Targów Mazury HoReCa, Ostróda 17-18.04.2018
(2018-04-18)

3 edycja Targów Mazury HoReCa, Ostróda 17-18.04.2018

EXPO MAZURY SPÓŁKA AKCYJNA
ul. Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
 
mh18.png
 
W dniach 17-18.04.2018 stworzymy przestrzeń dla branży hotelarskiej, gastronomicznej, cukierniczej i piekarskiej. Oferta obejmie wszystkie dziedziny działalności hotelarskiej i gastronomicznej - poczynając od zaplecza i kuchni, poprzez recepcję i ladę, pokoje hotelowe, wnętrza piekarni, cukierni i restauracji, aż po strefę wypoczynku, rekreacji i spa.

MAZURY HoReCa to doskonała okazja do przedstawienia w jednym miejscu i czasie swojej oferty produktowej i usługowej potencjalnym klientom. To cykl biznesowych spotkań z Profesjonalnymi Kupującymi - kontrahentami z branży - właścicielami hoteli, restauracji, punktów gastronomicznych, cukierni i piekarni, dyrektorami hoteli, dyrektorami technicznymi obiektów, kierownikami działów oraz szefami kuchni. To szansa na wzmocnienie pozycji swojej firmy i zwiększenie jej rozpoznawalności.

Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem wystawców i odwiedzających, każda z nich zgromadziła ponad stu wystawców z branży gastronomicznej, hotelarskiej i cateringowej. Drugą edycję wydarzenia rozszerzyliśmy dodatkowo o cukiernictwo i piekarstwo ze względu na rosnące zainteresowanie branży najwyższej jakości pieczywem, wyrobami cukierniczymi i deserami.

Mocnym punktem Mazury HoReCa są prestiżowe konkursy kulinarne. Oprócz kolejnych edycji „Zielona Budka Master Challenge”, „Drób na Polskim Stole”, „Gęsina w Restauracji” podczas trzeciej edycji wydarzenia pojawi się także nowy konkurs – „Babiniec 2018” – kierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z całej Polski. Konkursowi będzie patronował Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Marszałek objął ponadto swoim patronatem Strefę Regionów, w której pojawią się najlepsze regionalne produkty.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW
Dostawcy Horeca
Media
Strefa regionów
Napoje gorące
Soft drink
Alkohole
Wyposażenie gastronomii
Wyposażenie hotelu
IT i inteligentne technologie
Marketing w hotelu i gastronomii
Usługi
Cukiernictwo
Produkty i przetwory mleczarskie
Piekarstwo


Kontakt:
tel. +48 (89) 506 58 00
fax. +48 (89) 647 78 77
Sekretariat@expomazury.pl
www.mazuryhoreca.pl

catering_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów