Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Targi HORECA®/GASTROFOOD®, Kraków 16-18.11.2016
(2016-11-18)

Targi HORECA®/GASTROFOOD®, Kraków 16-18.11.2016

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
EXPO Kraków

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków

hg16

Targi HORECA®/GASTROFOOD® to odpowiedź na dynamiczny rozwój branży hotelarsko-gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia wnętrz hotelowych, terenów rekreacyjno-sportowych, recepcji, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego, a także żywność i napoje oraz wina z całego świata.

Co roku ponad 360 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje podczas targów kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych a także żywność i napoje oraz wina z całego świata. Celem targów jest przedstawianie aktualnych trendów w sektorze HoReCa, jak też inspirowanie hotelarzy, restauratorów i szerokiej rzeszy gastronomów ciekawymi pomysłami i produktami. Kompleks Targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

SEKTORY TEMNATYCZNE

24. Targi HORECA®

Doskonałe miejsce promocji dla producentów i dystrybutorów wyposażenia branży hotelarsko-gastronomicznej. Zapraszamy firmy, które oferują m.in.: urządzenia gastronomiczne, elementy dekoracji, tekstylia, meble, szkło i porcelanę, środki czystości, oświetlenie i inne.

15. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®
Najlepsza opcja dla firm z produktami spożywczymi i usługami dla gastronomii. Zapraszamy Wystawców, którzy chcą zaprezentować m.in.: żywność, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, produkty piekarnicze, przyprawy, warzywa i owoce. 

7. Salon Kawy i Herbaty
Miejsce spotkań pasjonatów kawy i herbaty oraz wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości produktów dla kawiarni i restauracji.

2. Salon Piwa Beer&More
Specjalnie zaaranżowane miejsce, w którym prezentują się browary oraz dystrybutorzy piwa zainteresowani nawiązaniem długotrwałej współpracy z przedstawicielami branży gastronomicznej.

Salon Wyposażenia Ośrodków Zimowych WinterTech 
Doskonała okazja, by zaprezentować przedstawicielom obiektów wypoczynkowych i rekreacyjno-sportowych pełną ofertę wyposażenia, innowacyjne technologie i najnowszy sprzęt sportowy.

Targi ENOEXPO®

Targom HORECA towarzyszą 14 Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®

Wydarzenia towarzyszące
W ramach Targów odbywają się: Kuchnia Mistrzów, Akademia HORECA, Konkurs Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii, Salon Kawy i Herbaty, Salon Piwa BEER&MORE, Salon Wyposażenia Ośrodków Zimowych WinterTech.


tk.jpg

Więcej:
www.horeca.krakow.pl
www.targi.krakow.pl