Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
V Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO, Gdańsk 04-05.02.2015
(2015-02-05)
V Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO, Gdańsk 04-05.02.2015

Centrum Wystawienniczo - Kongresowe AMBER EXPO
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk

ftg15

Targi FOOD-to-GO to z pewnością najważniejsze i najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży gastronomicznej na północy Polski.

V Targi Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO odbędą się w dniach 4-5 lutego 2015r. w Gdańsku i już budzą duże zainteresowanie. „Jak pokazują nie tylko badania, ale również nasze doświadczenie, to właśnie w tym czasie właściciele punktów gastronomicznych mają przysłowiową „chwilę oddechu” i mogą z uwagą zapoznać się z nowościami” – mówi Wiktor Janusz, Specjalista ds. Organizacji Targów.

Teren Pomorza to region, który każdego roku zaskakuje.  Baczni obserwatorzy są w stanie dostrzec znaczące zmiany. Powstają nowe punkty noclegowe oraz gastronomiczne, które konkurują ze sobą o uwagę klientów. Czy zatem można wyobrazić sobie lepsze miejsce na poznanie nowych trendów w gastronomii?

Tym co wyróżnia targi FOOD-to-GO to oprócz szerokiej oferty, ciekawy program towarzyszący obejmujący trzy strefy tematyczne: strefę Deserowych Inspiracji, Bezglutenową oraz Tradycyjnych Smaków Pomorza.

Na szczególną uwagę przedstawicieli branży cukierniczej i piekarniczej zasługuje ta pierwsza. To właśnie w ramach strefy Deserowych Inspiracji wystawcy zaprezentują nowatorski sprzęt, nowoczesne systemy i rozwiązania, a także omówią szereg udogodnień w codziennej pracy. Oferta strefy Deserowych Inspiracji jest wyjątkowo szeroka. Obejmuje zarówno maszyny do lodów i bitej śmietany, sprzęt i akcesoria do parzenia i serwowania kawy, herbaty i czekolady oraz dodatki i mieszanki cukiernicze.

Targi FOOD-to-GO to nie tylko ekspozycja wystawiennicza, to również cykl warsztatów i prezentacji w ramach seminariów learnShops™, prowadzonych przez czołowych przedstawicieli branży. Jest to okazja nie tylko do podniesienia kwalifikacji, ale również zaczerpnięcia inspiracji.

Targi FOOD-to-GO to idealne miejsce na wypromowanie nowych firm, a także ustabilizowanie pozycji na rynku tych z wieloletnimi tradycjami, dlatego zachęcamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.

Szczegóły na www.easyfairs.com/pl/ftg2015

ef.png


Organizator:

easyFairs Poland Sp. z o.o.
Tel: +48 12 651 95 20
Fax: +48 12 651 95 22
poland@easyfairs.com

Kontakt:

Wiktor Janusz
Specjalista ds. Organizacji Targów

Tel: +48 12 651 95 30
Tel. Kom.: +48 509 926 640
Fax: +48 12 651 95 22
wiktor.janusz@easyfairs.com

 

catering_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów