Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
3 Kolory cafe grill&restaurant

3 Kolory cafe grill&restaurant

Poleć nas innym
Międzynarodowe Targi Gastronomii Gastro Trendy, Poznań 12-15.09.2011
(2011-09-15)

Międzynarodowe Targi Gastronomii Gastro Trendy, Poznań 12-15.09.2011

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

gastro


Targi te niezwykle intensywnie rozwijają się, a poprzez szeroką ofertę tematyczną oraz światowy poziom wydarzeń kulinarnych znalazły uznanie nie tylko polskiego, ale także  międzynarodowego środowiska gastronomicznego. Naszą ambicją jest uczynienie z  nich miejsca, gdzie polska gastronomia będzie doceniana przez gości z całego świata, a zdolności  kulinarne kucharzy i baristów podziwiane przez międzynarodowych specjalistów z branży. Z tego właśnie z powodu nieustannie rozwijamy kolejne wydarzenia gastronomiczne.

Tegoroczną nowością będzie wydarzenie o wdzięcznej nazwie „Gastronomia na Obcasach”, promujące zawód kucharza wśród kobiet. Tradycyjnie odbędzie się również najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs kulinarny w Polsce – Kulinarny Puchar Polski oraz kolejne edycje Olimpiady Kawy, czyli Mistrzostw Sieci Kawowych i konkursów Primerba Cup i Wielkopolski Kucharz Roku. Nadchodząca edycja zapowiada się wyjątkowo chociażby ze względu na fakt, że rok 2011 jest rokiem polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Stąd na fali wzrostu zainteresowania Polską, a także polskim rynkiem spożywczym i gastronomicznym spodziewamy się, większej niż zwykle, liczby gości z zagranicy - głównie restauratorów oraz przedstawicieli hoteli, kawiarni, pubów  i innych lokali gastronomicznych

Niezwykłym atutem targów Gastro Trendy, ale także organizacyjnym wyzwaniem jest tematyczne sąsiedztwo targów. W tym samych miejscu i czasie odbędą się bowiem Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych Polagra Food oraz Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych Polagra-Tech tworząc kompleksową ofertę dla całego sektora spożywczo- gastronomicznego.


Więcej: www.gastrotrendy.pl